You'll never know until you try!

Anthony Sepie je još jedna osoba koja je dokazala i sebi i drugima da ne postoji nešto 'nemoguće'. Anthony, 78-godišnji Novozelanđanin završio je svoj prvi triatlon prije dvadesetak godina i svih tih godina je redoviti natjecatelj na utrkama na Novom Zelandu. Godinama je primjer mnogima kako se živi sportskim životom. Bio je prisiljen proći kroz teško razdoblje života doživjevši i leukemiju i rak prostate. Svake dvije godine mora proći kemoterapije za leukemiju i primati injekcije za prostatu. Anthony nije poput većine svojih godišnjaka, nevjerojatno je odlučan i jasno pokazuje kako nema namjeru odustati dok ne ostvari svoje planove. Neprestano ponavlja da je 'život samo upornost i da u svemu treba ustrajati'. Prije 3 godine na svjetskom prvenstvu u Vancouveru osvojio je zlatnu medalju u svojoj kategoriji (75-79). Prošle godine na prvenstvu Australije osvojio je srebrnu medalju. Iz dana u dan trenira koliko može i nada se da će doživjeti i uspjeti doći do cilja na svjetskom prvenstvu u Aucklandu na svojem Novom Zelandu 2012. godine.

'Nitko nije toliko star da ne bi mogao si postaviti novi cilj ili sanjati novi san. Nikad nećeš saznati ukoliko bar ne pokušaš!  Anthony Sepie